Yhteystiedot

  • Seuran johtokunta 2020-2021

    contact@supi-volley.fi

  • Puheenjohtaja


    Heleena Hietanen

    0400585084

    heleena.hietanen@supi-volley.fi

  • Varapuheenjohtaja


    Sanna Simola

    sanna.simola@supi-volley.fi

  • Sihteeri


    Miia Kinos

    miia.kinos@supi-volley.fi

  • Rahastonhoitaja


    Miikka Ojala

    miikka.ojala@supi-volley.fi

  • Muut


    Jenni Keskinen (juonioripäällikkö ja salivuorovastaava)
    jenni.keskinen@supi-volley.fi

    Sarianne Niemelä (tiedotusvastaava)
    sarianne.niemela@supi-volley.fi

    Jonna Kerby (varustevastaava)
    jonna.kerby@supi-volley.fi